Posao u gradu Maksimir. Pronađeno 5 novih oglasa u ovoj regiji.

  • Pomoćna djelatnica ž/m za rad u kuhinji

    Maksimir, Grad Zagreb (Pogledaj na karti) 8 dana
    Opis posla:- pomoć u kuhinji u pripremi jela- pranje posuđa- održavanje higijene kuhinje i objekta-stalni radni odnos-iskustvo nije potrebno-rad u smjenama-svaka druga subota slobodna,nedjelje neradneU slučaju zainteresiranosti i dodatnih informacija, molimo javite se putem telefona na 091 4671 471
    www.oglasnik.hr
  • Dostavljač m/ž

    Maksimir, Grad Zagreb 8 dana
    Zbog povećanog obujma posla tražimo dostavljača m/ž, za povremeni rad, 2-3 dana u tjednu.
  • Pomoćni kuhar/ica

    Maksimir, Grad Zagreb 15 dana
    Zbog povećanja obujma posla tražimo pomoćnog kuhara/icu.
  • Konobar m/ž

    Donji Bukovac, Maksimir, Grad Zagreb (Pogledaj na karti) 17 dana
    Konobar m/ž sa iskustvom za rad u novo otvorenom caffe baru u sklopu TC KAUFLAND u Maksimiru Barutanski jarak 54 tražimo.Prijava za stalno, rad u smjenama,neradna nedjelja, dobri uvjeti za rad, primamo više djelatnika.
  • Osobu za prodaju i usluživanje

    Maksimir, Grad Zagreb 20 dana
    Prodaja i usluživanje.